TEAM

Het Global Green Team

Het team van Global Green Team kent de internationale vershandel als geen ander. Wij zijn enorm gemotiveerd om ons werk goed te doen. Sommigen noemen het fanatiek, wij noemen het betrokken. Slagvaardig, betrouwbaar en deskundig. Samen met onze partners leveren we service van wereldklasse. We spreken de taal van telers én onze klanten.

Ontmoet onze specialisten

Sebastiaan Hogervorst

Commercial Director+31 (0)174 519 103
s.hogervorst@globalgreenteam.nl

Frans van der Hout

Sales Middle East
+31 (0) 174 519 434
f.vanderhout@globalgreenteam.nl

Tim Sonneveld

Purchase & Sales Middle East+31 (0) 174 519 435
t.sonneveld@globalgreenteam.nl

Kayleigh van der Arend

Sales Middle East+31 (0) 174 519 182
k.vanderarend@globalgreenteam.nl

David Jan van Dijk

Chavelli van Leeuwen

Purchase & Supply Chain+31 (0) 174 267 560
c.vanleeuwen@globalgreenteam.nl

Hugo Zeevalk

Sales Iceland+31 (0) 174 519 421
h.zeevalk@globalgreenteam.nl

Paul Schriel

Sales Asia and Africa+31 (0) 174 519 422
p.schriel@globalgreenteam.nl

Demian van Duivenbode

Sales North America+31 (0) 174 519 431
d.vanduivenbode@globalgreenteam.nl

Jos Hagen

Sales North America+31 (0) 174 519 423
j.hagen@globalgreenteam.nl

Mark Bosman

Purchase & Supply Chain+31 (0) 174 519 448
m.bosman@globalgreenteam.nl

Roy van Mil

Purchase & Supply Chain+31 (0) 174 519 122
r.vanmil@globalgreenteam.nl

Lars Kloet

Sales Middle East+31 (0) 174 519 432
l.kloet@globalgreenteam.nl

Tola Othman

Sales Middle East+31 (0) 174 519 436
t.othman@globalgreenteam.nl

David-Jan van Dijk

Quality & Food Safety+31 (0) 174 519 158
dj.vandijk@globalgreenteam.nl

Diana van der Meer

Trade Marketing+31 (0) 174 519 120
d.vandermeer@harvesthouse.nl

Fleur Nederlof

Fleur Nederlof

Management Assistent+31 (0) 174 519 202
f.nederlof@harvesthouse.nl

Perry van der Meer

Quality Controller+31 (0) 174 519 159
p.vandermeer@harvesthouse.nl

Arjan van der Vliet

Arjan van der Vliet

IT+31 (0) 174 519 216
a.vandervliet@harvesthouse.nl

David Jan van Dijk

Raymond van Pelt

Financial Controller+31 (0) 174 519 117
r.vanpelt@harvesthouse.nl

Heb je deze
kanjers geproefd?

Paprika’s

Komkommers